15 липня — День миротворців України

85741Рада Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» щиро вітає миротворців МВС, Збройних Сил та Національної гвардії України з цим днем і бажає всього найкращого в особистому житті та службі.

Особливі вітання ветеранам миротворчого  руху, які ще в 1994 році стали першими, хто відгукнувся на заклик ООН, і поїхали в буремну Югославію з миротворчою місією. Та командування і ради ветеранів МВС і ЗС України забули про них,  а це свідчить про те, що така доля очікує і наступні покоління ветеранів. Щасти, вам, ветерани!

Вічна пам’ять  тим, хто загинув у місіях за мир та спокій інших народів, та тих, хто пішов у інший вимір забутий державою.

05 липня — День Служби по боротьбі з економічними злочинами МВС України

МВС

05 липня 2016 року минає 23 роки знищеній новореформаторами Службі боротьби зі злочинами у сфері економіки МВС України.

Рада Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» щиро вітає нестаріючих душею ветеранів Служби з цією датою.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

SLATER PHOTO

03 липня 2016 року Джон Слейтер, головний суперінтендант поліції Сполученого Королівства, член Міжнародного координаційного бюро Асоціації, представник Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» у Великобританії, відзначає свій 65-річний ювілей. Вітаємо Ювіляра і бажаємо йому всього найкращого.

28 червня — День Конституції України

ФОТО ДО ДНЯ КОНСТИТУЦИИ УКРАИНЫ

Рада Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» з  найкращими побажання вітає увесь український народ з Днем Основного Закону України – КонституціїАле, нажаль,наразі це свято є чисто декларативним та теоретичним, а насправді діюча Конституція України в більшості її статей не виконується, та й механізму примусити когось виконувати ці норми прямої дії в реальності не існує.

Міжнародна асоціація офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР»у одній команді з Народними зборами України щоденно працює над тим, щоб принципи демократії, рівності, верховенства права, задекларовані Основним Законом України, повністю втілювались в наше повсякденне життя, щоб всі люди в Україні відчували себе надійно захищеними Конституцією нашої держави.

Наш обов’язок — домогтися, щоб Конституція була підкріплена не проголошеним, а реальним правом влади народу в нашій державі.

Шлях до досягнення цієї мети — не простий, європейські держави крок за кроком долали всі труднощі на ньому століттями.У нас з вами таких термінів немає. Якщо ми хочемо бути шанованою в світі країною, з міцною економікою і заможним народом, з розвиненим громадянським суспільством, нам слід подбати, щоб в Україні ні в кого: ні у Президента, ні у простого громадянина слова не розходились зі справами, щоб держава та її інституції повною мірою служили людям.

Тож успіхів вам у відстоюванні своїх законних трудових і соціальних прав, наснаги в роботі і житті на благо України та ії народу!

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

ГАБРУК В.И. E_mail14 червня 2016 року виповнилося 60 років від дня народження ГАБРУКУ Віталію Івановичу підполковнику міліції, віце-президенту, члену Ради Міжнародної асоціації «ЦЕНТР», директору Регіонального відділення Асоціації в Волинській області «ЦЕНТР-ВОЛИНЬ», екс-начальнику ВКР УБОЗ УМВС України в Волинській області.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

DSCN3170Вітаємо ювіляра! 20 травня 2016 року виповнилося 70 років РУХЛЯДЄВУ Сергію Ігоревичу екс-Першому заступнику міністра внутрішніх справ Республіки Білорус,  начальнику РУ БОЗ МВС СРСР, Представнику Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» в Республіці Білорусь

Микола Маломуж: підготувати поліцейського за 3 три місяці неможливо

БезымянныйДля того, щоб поліцейський став професіоналом своєї справи, 2-3 місяці навчання – замало. Про це в ексклюзивному інтерв’ю  Інформаційному агентству «Правда» розказав голова зовнішньої розвідки України 2005-2010 рр. Микола Маломуж.

 «За 2-3 місяці можна ознайомитися з роботою органу. Для того, щоб пройти підготовку потрібно пройти училище, академію… Потім проходить стажування під контролем досвідчених співробітників поліції», — поділився розвідник думками з приводу того, як потрібно готувати поліцейських до несення служби.

 Микола Маломуж наголосив, що показовий формат підмінив реальну боротьбу зі злочинністю.

 «По наших вулицях показово їздять поліцейські…і не ведеться глибинна оперативна, агентурна, технічна робота, не проводиться глибоке слідство, злочинність на цьому фоні починає рости», — наголосив він.

 За словам екс-голови розвідки, реальна правоохоронна модель формується за участі правоохоронців, громадськості, правозахисників, представників інших правоохоронних структур, депутатського корпусу.

 «При зміні реформ в атестаційну комісію повинні входити професіонали високого ґатунку – представники МВС, СБУ, правозахисники, представники громадських структур, громадські ради», — сказав він.

 Микола Маломуж додав, що професіонали повинні рекомендувати на посаду міністрів, заступників, директорів департаментів, начальників профільних служб у відповідності до чітких критеріїв відбору. Також, за його словами, ті, хто рекомендує посадовців, керівників підрозділів чи працівників правоохоронних органів, повинні нести відповідальність за роботу своїх підлеглих.

 

Джерело:   Інформаційне агентство «Правда».

 

  1. 05. 2016 року

9-те травня у Віті Поштовій

Безымянный 209 травня 2016 року, в День Великої Перемоги над фашизмом,  керівники Міжнародної  асоціації  «ЦЕНТР» Давиденко О. Г., Президент Асоціації та Фалько В.В., Віце-президент Асоціації, разом із членами Вищої Ради Народних зборів України генерал-лейтенантом Москвичем М.П. та Шевченком В.Г. прийняли участь у меморіальних заходах в Києво — Святошинському районі Київської області:

  • В селищі Віта — Поштована вшануванні пам’яті односельчан — воїнів, які загинули у Другій світовій війні 1941 – 1945 років.
  • В селі Юрівка – на перепохованні останків воїнів Червоної армії, знайдених пошуковцями волонтерської організації «Пам’ять», які загинули у 1941 році під час боїв з фашистськими загарбниками під цим селом.

Були присутніми на театралізованій реконструкції бою бійців Червоної армії з  фашистськими загарбниками під селом Юрівка, біля одного з дотів межі оборони Києва 1941 року.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 

71-РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ

БезымянныйДень Перемоги завжди був і залишається для українців важливим днем. Адже завдяки подвигу ветеранів ми маємо можливість жити сьогодні.  Їх подвиг ніколи не забудеться, назавжди в пам’яті нащадків.

Рада Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР» від усього серця вітає шановних ветеранів Великої Вітчизняної війни з річницею Великої Перемоги!

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної, з Днем Перемоги, бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.

Слава Україні! Героям Слава!

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

ФОТО АНТОНЕНКО А.А. 65 ЛЕТВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

 

08 травня 2016 року виповнилося 65 років

 

    АНТОНЕНКУ

    Олександру      Павловичу, 

 

Представнику Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» в Чехії,

Члену Міжнародного координаційного бюро Асоціації.