15 липня — День миротворців України

85741Рада Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» щиро вітає миротворців МВС, Збройних Сил та Національної гвардії України з цим днем і бажає всього найкращого в особистому житті та службі.

Особливі вітання ветеранам миротворчого  руху, які ще в 1994 році стали першими, хто відгукнувся на заклик ООН, і поїхали в буремну Югославію з миротворчою місією. Та командування і ради ветеранів МВС і ЗС України забули про них,  а це свідчить про те, що така доля очікує і наступні покоління ветеранів. Щасти, вам, ветерани!

Вічна пам’ять  тим, хто загинув у місіях за мир та спокій інших народів, та тих, хто пішов у інший вимір забутий державою.

05 липня — День Служби по боротьбі з економічними злочинами МВС України

МВС

05 липня 2016 року минає 23 роки знищеній новореформаторами Службі боротьби зі злочинами у сфері економіки МВС України.

Рада Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» щиро вітає нестаріючих душею ветеранів Служби з цією датою.

28 червня — День Конституції України

ФОТО ДО ДНЯ КОНСТИТУЦИИ УКРАИНЫ

Рада Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» з  найкращими побажання вітає увесь український народ з Днем Основного Закону України – КонституціїАле, нажаль,наразі це свято є чисто декларативним та теоретичним, а насправді діюча Конституція України в більшості її статей не виконується, та й механізму примусити когось виконувати ці норми прямої дії в реальності не існує.

Міжнародна асоціація офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР»у одній команді з Народними зборами України щоденно працює над тим, щоб принципи демократії, рівності, верховенства права, задекларовані Основним Законом України, повністю втілювались в наше повсякденне життя, щоб всі люди в Україні відчували себе надійно захищеними Конституцією нашої держави.

Наш обов’язок — домогтися, щоб Конституція була підкріплена не проголошеним, а реальним правом влади народу в нашій державі.

Шлях до досягнення цієї мети — не простий, європейські держави крок за кроком долали всі труднощі на ньому століттями.У нас з вами таких термінів немає. Якщо ми хочемо бути шанованою в світі країною, з міцною економікою і заможним народом, з розвиненим громадянським суспільством, нам слід подбати, щоб в Україні ні в кого: ні у Президента, ні у простого громадянина слова не розходились зі справами, щоб держава та її інституції повною мірою служили людям.

Тож успіхів вам у відстоюванні своїх законних трудових і соціальних прав, наснаги в роботі і житті на благо України та ії народу!

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

ГАБРУК В.И. E_mail14 червня 2016 року виповнилося 60 років від дня народження ГАБРУКУ Віталію Івановичу підполковнику міліції, віце-президенту, члену Ради Міжнародної асоціації «ЦЕНТР», директору Регіонального відділення Асоціації в Волинській області «ЦЕНТР-ВОЛИНЬ», екс-начальнику ВКР УБОЗ УМВС України в Волинській області.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

DSCN3170Вітаємо ювіляра! 20 травня 2016 року виповнилося 70 років РУХЛЯДЄВУ Сергію Ігоревичу екс-Першому заступнику міністра внутрішніх справ Республіки Білорус,  начальнику РУ БОЗ МВС СРСР, Представнику Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» в Республіці Білорусь

9-те травня у Віті Поштовій

Безымянный 209 травня 2016 року, в День Великої Перемоги над фашизмом,  керівники Міжнародної  асоціації  «ЦЕНТР» Давиденко О. Г., Президент Асоціації та Фалько В.В., Віце-президент Асоціації, разом із членами Вищої Ради Народних зборів України генерал-лейтенантом Москвичем М.П. та Шевченком В.Г. прийняли участь у меморіальних заходах в Києво — Святошинському районі Київської області:

  • В селищі Віта — Поштована вшануванні пам’яті односельчан — воїнів, які загинули у Другій світовій війні 1941 – 1945 років.
  • В селі Юрівка – на перепохованні останків воїнів Червоної армії, знайдених пошуковцями волонтерської організації «Пам’ять», які загинули у 1941 році під час боїв з фашистськими загарбниками під цим селом.

Були присутніми на театралізованій реконструкції бою бійців Червоної армії з  фашистськими загарбниками під селом Юрівка, біля одного з дотів межі оборони Києва 1941 року.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 

71-РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ

БезымянныйДень Перемоги завжди був і залишається для українців важливим днем. Адже завдяки подвигу ветеранів ми маємо можливість жити сьогодні.  Їх подвиг ніколи не забудеться, назавжди в пам’яті нащадків.

Рада Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР» від усього серця вітає шановних ветеранів Великої Вітчизняної війни з річницею Великої Перемоги!

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної, з Днем Перемоги, бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.

Слава Україні! Героям Слава!

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

ФОТО АНТОНЕНКО А.А. 65 ЛЕТВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

 

08 травня 2016 року виповнилося 65 років

 

    АНТОНЕНКУ

    Олександру      Павловичу, 

 

Представнику Міжнародної асоціації «ЦЕНТР» в Чехії,

Члену Міжнародного координаційного бюро Асоціації.

25 РОКІВ СЛУЖБІ ПО БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ МВС УКРАЇНИ

ГУБОЗ ЭМБЛЕМА

Шостого травня поточного року виповнилося 25 років з моменту підписання наказу МВС України про офіційне заснування Дня Служби по боротьбі з організованою злочинністю (ГУБОЗ), хоча цей тип спецпідрозділів в нашій країні був створений ще в 1988 році (Шості підрозділи).

Сьогодні вже можна визнати той факт, що практично всі міністри внутрішніх справ України ставилися до цієї служби дуже насторожено — причина в тому, що методи оперативної роботи цих спецпідрозділів були для них малозрозумілими, а повний  контроль над їх діяльністю був практично неможливий. Інформація, якою володіла Шоста служба, в комплексі, була дуже небезпечною для сильних світу цього.

В результаті навіть День Служби БОЗ майже завжди відзначався в закритому режимі, а участь перших осіб міністерства в цих урочистих заходах обмежувалася кількома епізодами, не кажучи вже про керівників держави.

Але, нинішня верховна влада перевершила всі очікування. Саме в її каденцію Шоста служба була безапеляційно ліквідована, а наша багатостраждальна держава втратила можливість комплексного відстеження ситуації в організованому злочинному середовищі високого рівня, а, отже, і адекватного реагування на ті складні процеси, що відбуваються в цьому середовищі. І це все відбулося в момент реальної військової кампанії, в якій організована злочинність, як кажуть в Україні, «не пасла задніх».

Незважаючи на такі дивні обставини, в системі ГУБОЗ МВС України вдалося сконцентрувати кваліфікованих фахівців в області кримінальної розвідки, а також, без жодного перебільшення, кращих майстрів оперативних розробок. Про матеріально-технічну та інформаційну бази спецпідрозділів навіть говорити не доводиться. Для сьогоднішньої дійсності це просто мрія. Зараз цей потужний потенціал практично втрачений. Оперативні співробітники УБОЗів, що мали хоч якусь вислугу років, пішли на пенсію. Молоді ж, але вже досвідчені офіцери — наші вихованці, капітани, майори — золотий фонд МВС, які спробували перейти в інші оперативні служби, поринули у вир повної безвиході, дрімучого непрофесіоналізму нового керівного складу, різних там тестувань, реформувань, люстрацій, переатестацій і т.п. В даний момент багато наших професійних молодих колег, не бачачи ніяких перспектив у подальшій службі в органах внутрішніх справ і не дослуживши до необхідної вислуги років — йдуть в так зване «народне господарство», якого, на наш превеликий жаль, в Україні теж немає.

І, тим не менше, хочеться вірити в те, що час розставить всі крапки над цим чисто українським «i» й дасть оцінку всім цим, з дозволу сказати, «реформам» і «реформаторам». Сподіваємося, що це буде досить скоро.

І все-таки, з Днем Служби по боротьбі з організованою злочинністю МВС України — шановні наші ветерани і молоді офіцери — патріоти Служби БОЗ та України!

Шановні колеги!

З нагоди світлого величного християнського свята – Воскресіння Христового, прийміть сердечні вітання та найкращі побажання міцного здоров’я, добра та Божого благословення.

Нехай цей день об’єднує всіх нас навколо християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до  ближнього.

Хай диво Христового воскресіння надихає Вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю Ваші серця, а переможний дух надії додає Вам сил, енергії для добрих і корисних справ на благо України!

Христос Воскрес!

З повагою,

Рада Асоціації «ЦЕНТР»

1334430990